KEPTI RYŽIAI SU KREVETĖMIS

greiti-kepti-ryziai-su-krevetemis

Dažnai vartojame greitą maistą dėl laiko stokos, vėlai grįžtame namo, noro gaminti tikrai nėra. Kai žinau, kad manęs laukia tokios dienos, dažnai iš anksto išsiverdu ryžių ar kitų kruopų, kurios ramiai šaldytuve gali išbūti keletą dienų. Taip pat tokiu atveju labai praverčia spintelėje turėti liofilizuotų daržovių. T.y. šaltyje džiovintos daržovės, išsaugojusios savo vitaminus, skonį ir formą, visada pasiruošusios keliauti tiesiai į patiekalą. Taigi, sveikai maitintis tikrai galima, net kai atrodo, kad laiko visai nėra. Pasigaminti tokią vakarienę užtruksite ne ilgiau kaip 5 minutes.

1 porcijai reikės:

Gaminame:

 1. Keptuvėje įkaitiname aliejų.
 2. Į jį beriame krevetes, įtarkuojame česnaką. Kepame 2 minutes.
 3. Šalia beriame virtus ryžius, visas daržoves. Pakepiname 2 minutes.
 4. Sudedame medų, sojos padažą, druską ir pipirus. Išmaišome.
 5. Patiekiame pabarsčius sezamu ir svogūno laiškais.

*Be gliuteno – naudokite sojos padažą be gliutenoIMG_1846a.jpg

4 komentarai “KEPTI RYŽIAI SU KREVETĖMIS

 1. Ir nors man nepatinka tavo rašymo stilius, nuolatiniai virkavimai apie gliuteno netoleravimą, receptai yra labai geri (ir kas be ko išvaizdūs) 🙂
  Tad kiekvieną kartą vis grįžtu pasiisemti idėjų iš nuostabių receptų. Na, ir stengiuos per neskaityti įvadinių tekstų, nes jie erzina savo skubotumu ir kažkokiu nenatūralumu… Gal tik įrašas apie Kalėdas buvo vienas malonesnių ir šiltesnių..:)
  O šį receptą irgi pasižymiu kaip must to try 🙂

 2. O ar negalima būtų vietoj tų džiovintų daržovių įberti šaldytų žirnelių, morkų, kukurūzų? Manau laiko daugiau neužimtų, bet būtų gerokai pigiau.

Leave a Reply