Prieš 14 metų

Studijuoju rekreaciją ir turizmą Klaipėdos universitete ir visiškai neįsivaizduoju ką darau su savo gyvenimu. Kuo noriu tapti, koks mano pašaukimas, ką daryti, kad atrasti savo kelią? Tai – mane nuolat kamuojantys klausimai. Meilės maistui mano gyvenime dar nėra – moku pagaminti kelis nesudėtingus patiekalus. Esu pasimetusi visame kame.

Prieš 12 metų

Persikraustau gyventi į Vilnių. Gyvenu kartu su draugu – gaminti reikia, nes niekas kitas to nepadarys. Po truputį pradedu vis labiau domėtis gastronomijos pasauliu. Tyrinėju receptų knygas, skaitau užsienio blogus. Dirbu parduotuvės vadove, tačiau nesijaučiu savo rogėse.

Prieš 10 metų

Labai mėgstu gaminti ir viską, kas susiję su maistu. Kelionėse mane labiausiai domina maistas, parduotuvėse valandų valandas tyrinėju įdomesnius produktus, prieš miegą skaitau receptų knygas ir apskritai visur matau tik maistą. Vieną dieną maudausi duše ir staiga mane aplanko mintis – ant medinės lentelės. Noriu kurti maisto blogą! Ši mintis mane užvaldo ir niekada nepaleidžia. Taip viskas prasideda.


Sėdžiu darbe, o galvoje tik sukasi mintys, ką grįžusi namo gaminsiu, kaip pateiksiu, kur fotografuosiu. Suprantu, kad nebegaliu čia dirbti, nes visos mano mintys ir širdis guli sau namie ant medinės lentelės. Nusprendžiu, kad turiu palikti darbą. Išeinu į niekur – neturiu nei kito darbo, nei plano, tik atrastą mylimą veiklą. 

Įsidarbinu arčiau maisto, Jurgio ir drakono rinkodaros komandoje. Šis darbas leidžia suteikia man galimybes bent kartais prisidėti ir prie Beatos Nicholson komandos veiklos. 

Prieš 8 metus

Pakeičiu darbą – tampu restorano “Grey” marketingo vadove. Niekada neapleidžiu savo blogo – kai tik turiu akimirką, gaminu, fotografuoju, rašau. Jaučiu, kad vis tobulėju. Meilė maistui vis dar tokia pat stipri. Gaunu pirmuosius reklamos užsakymus ir pasiūlymus dirbti kartu. 

Prieš 6 metus

Teko apsispręsti – darbas arba Ant medinės lentelės. Sprendimas, ko gero, aiškus! AML tapo pagrindine mano veikla ir pragyvenimo šaltiniu. Dirbu su įvairiais projektais ir klientais – kuriu receptus, reklamuoju produktus, stilizuoju ir fotografuoju maistą, filmuojame receptų video, konsultuoju socialinių tinklų komunikacijos klausimais, dalyvauju įvairiuose renginiuose ir dar darau milijoną įdomių dalykų! Gyvenu savo svajone – kiekviena mano diena įdomi ir vis kitokia. Neapleidžiu blogo – vis gaminu, fotografuoju, rašau ir gražinu. Stengiuosi, kad užsukus į svečius būtų patogu, aišku, gražu ir skanu. Receptai tampa sveikesni ir įvairesni, nuotraukos gražėja, sekėjų skaičius vis auga. Esu laiminga, nes žinau, kad siūlau kokybišką turinį.

Šiandien

Ant medinės lentelės yra vienas didžiausių maisto projektų Lietuvoje. Mano veiklą socialiniuose tinkluose stebi daugiau nei 200 000 žmonių, išleidau 2 receptų knygas bei receptų knygą vaikams kartu su Indre Trusove ir Kake Make. Myliu savo darbą ir esu laiminga kasdienybėje gyvendama Klaipėdoje su savo vyru ir sūnumi. 

Ačiū

Vytautai, mes visa tai sukūrėme kartu. Esi mano pasaulis 

Benai, žinok, kad viską darau dėl tavęs

Šeimai už palaikymą

Kiekvienam, esančiam su manimi šioje kelionėje

© 2015 – 2023 Kristina Šimkienė “Ant medinės lentelės” Visos teisės saugomos