GURMANIŠKI SUMUŠTINIAI SU SŪRIAIS IR UOGOMIS

gurmaniski-sumustiniai-su-rikota-ozkos-suriu-uogomis-medumi

Įsivaizduokite skaniausią sūrių lentą, kurioje persipina kokybiški sūriai, skani duonelė, uogos, džemai, medus. Būtent tokia sūrių lenta inspiravo šiuos sumuštinius. Šiek tiek fantazijos ir paprasti sumuštiniai per kelias minutes gali virsti kitokiu, neįprastu, sakyčiau, net šiek tiek gurmanišku skonių deriniu. Čia tobulai tarpusavyje dera rikotos ir ožkos sūriai, uogos ir medus. Sumuštinius gaminau su naujosiomis minkštomis ir puriomis “VIlniaus duona” TOSTE duonelėmis su vaisiais, kurių ypatingas skonis atsiskleidžia paskrudinus. Pati duona nėra saldi, bet maloniai stebina džiovintomis spanguolėmis, abrikosų ir papajų gabalėliais, todėl puikiai dera su saldžiais priedais arba gurmaniškais sūrių deriniais.

Recepto čia beveik nėra, viskas labai greita ir paprasta, deriniai tokie:

  1. Toste duonelę su vaisiais aptepiau ožkos sūriu ir paskrudinau orkaitėje apie 7 minutes. Ant viršaus dėjau gervuogių, aplaksčiau medumi, pabarsčiau šviežiai grūstais juodaisiais Tellicherry pipirais. Dar čia vietoje uogų ir medaus labai tiktų bet koks jūsų mėgstamas džemas.
  2. Toste duonelę su vaisiais paskrudinau orkaitėje apie 5 minutes, aptepiau rikota, dėjau daug šilauogių, apšlaksčiau medumi.

Reklama sukurta bendradarbiaujant su “Vilniaus duona”.

2 komentarai “GURMANIŠKI SUMUŠTINIAI SU SŪRIAIS IR UOGOMIS

Leave a Reply