SUMUŠTINIŲ IDĖJOS VAIKAMS

sumustiniu-idejos-vaikams

Sumuštiniai yra turbūt greičiausias ir paprasčiausiai pagaminamas patiekalas, visada patinkantis vaikams. Sumuštiniai jokiu būdu neturi būti nuobodūs, man patinka, kad ant duonos riekelės galima uždėti pačius įvairiausius priedus taip sukuriant skirtingus skonius nors ir kasdien. Šiandien dalinuosi keturiomis maistingų sumuštinių idėjomis, kurios tikrai patiks visai šeimai, net ir mažiesiems valgytojams. Sumuštinius gaminau su naująją “Vilniaus duona” TOSTE vaikams duona. Šios duonos skonis labai švelnus, sudėtyje mažai cukrų, riekelės minkštos ir kvapnios, o paskrudinus – traškios. Be to, mažesnės riekelės patogios mažoms rankytėms. Labai smagu, kad “Vilniaus duona” pagalvojo ir apie pakuotę – suvalgius duoną galima nuspalvinti ant pakuotės esantį herojų! Nors ši duona sukurta vaikams, tikrai patiks ir tėvams – drąsiai gaminkite šiuos sumuštinius visai šeimai.

This image has an empty alt attribute; its file name is blog-img_4904-3.jpg

Sumuštinių idėjos:

  • Duona + kreminis sūris (arba ožkų sūris, jei patinka) + avokadas + citrinos sultys + druska ir pipirai + lukštentos kanapių sėklos
  • Duona + trintas avokadas + citrinos sultys + druska ir pipirai + kiaušiniai bet kokia forma (tinka plakti kiaušiniai, kepti kiaušiniai, virti kiaušiniai)
  • Duona + riešutų sviestas + bananai + aguonos
  • Duona + graikiškas jogurtas + uogos (tinka bet kokios) + medus

Reklama sukurta bendradarbiaujant su “Vilniaus duona”.

Leave a Reply