3 SMOOTHIE BOWLS’AI

Kai pakeičiau mitybą itin pamėgau trintus kokteilius ir man reikėjo geriausio prietaiso jiems gaminti. Ir pagaliau pagaliau Nutribullet jau mano virtuvėje. Išsirinkau būtent šį prietaisą dėl kelių priežasčių. Visų pirma keli mano sekami sveikos mitybos ekspertai, kurių nuomone pasitikiu, jį naudoja. Antra, jis labai galingas (600 W). Tai reiškia galima trinti ne tik vaisius ir daržovės, bet ir riešutus, sėklas, ledukus. Svarbiausia, kad viskas sutrinama iki vientisos masės dėl sūkurinės technologijos. Anksčiau kokteilius gaminau su S formos maisto smulkintuvu ir, deja, negaudavau vientisos struktūros. Trečia, labai patogus naudoti, neužima daug vietos, neturi nereikalingų detalių.  Žodžiu viskas lengvai ir greitai. Beje, gavau 30 dienų išbandymo garantiją, kurią jie drąsiai visiems dalina, nes šio prietaiso neįmanoma neįsimylėti ir grąžinti atgal. Dabar belieka prisipratinti po truputį dėti ir daržoves į smoothius, nes kolkas pas mane karaliauja vaisiai, na čia next step, kale get ready. O šiaip labai linksma – pridedi vaisių, daržovių, riešutų, skysčių, kombinacijos beribės. O čia mano Kovo 11 – osios special.

Geltona | Tropikai

1 bananas + pusė mango + griežinėlis ananaso + 150 g. kokosų pieno

Žalia | Energetikas

1 bananas + sauja špinatų + 150 g. kokosų pieno

Raudona | Uogų injekcija

1 bananas + saujelė aviečių + kelios braškės + 150 g. migdolų pieno

nutribullet.jpg

4 komentarai “3 SMOOTHIE BOWLS’AI

  1. Sveiki:) jusu bloga atradau visai neseniai ir negaliu atsidziaugti siuo atradimu. Nesu didele gamintoja ir daznai truksta fantazijos ka pasigaminti, taip pat pradejau sveikai maitintis,todel sis blogas tikras lobis man 🙂 aciu uz tai ka darote!

  2. Kristina, kaip manai, ar su Nutribullet išsisuktų ledai? Senesnė kokteilinė sugedo, ieškau naujos. Bet svarbu man, kad naudoju ją ne tik kokteiliams, ypač vasarą nuolat suku ledus, tai svarstau, ar ši tam tiktų? 🙂

Leave a Reply