MANGŲ SŪRIO PYRAGAS STIKLINĖSE

surio-pyragas-stiklinese-porcijinis-kreminis-svelnus-mangu-cheesecake-be-glitimo-be-gliuteno

Šilko švelnumo sūrio pyragas stiklinėse – tai vienas mėgstamiausių mano desertų, kurį dažnai gaminu įvairioms šventėms. Skonis nepakartojamas, tekstūra švelni it debesėlis, o gamyba tiesiog juokinga – užtruksite vos 10 minučių.

Šią variaciją su mangais ir pasiflora gaminau įkvėpta naujosios MonAmi sausainių be glitimo kolekcijos. Tikras sviestas, ne narvuose auginamų vištų kiaušiniai – šie sausainiai pagaminti tik iš aukščiausios kokybės ingredientų, su pagarba žmogui ir gamtai. Sudėtis – džiugina, o skonis – dar ir kaip mane nustebino. Esu ragavusi daugybę sausainių be glitimo ir šie ne tik kad be konkurencijos patys skaniausi, bet ir skanesni už daugumą įprastų, su kvietiniais miltais gaminamų sausainių. Revoliucija gluten free pasaulyje, ne kitaip!

MonAmi kepinių be glitimo asortimentas platus – sūrios ir traškios Grissini lazdelės su kietuoju sūriu, minkšti ir purūs datulių sausainiai su linų sėmenimis arba šokolado gabalėliais, nepaprastai trapūs žemės riešutų arba migdoliniai sausainiai su karamelinio šokolado pertepimu (būtent šie – mano asmeninis favoritas). O iš migdolinių sausainių be pertepimo ir pagaminau šį nuostabiai skanų kreminį mangų desertą. Bijau, kad daugiau šio deserto nebegalėsiu gaminti su jokiais kitais sausainiais, nes skonis – visai kitas lygis, nei naudojant paprastus kvadratinius sausainius. 

4 porcijoms reikės:

 • 120 g MonAmi migdolinių saisainių be glitimo
 • 30 g sviesto
 • 1 gerai prinokusio minkšto mango 
 • 200 g kreminio sūrio
 • 40 g cukraus
 • Šlakelio vanilės
 • 1 v.š. laimo sulčių
 • 200 g plakamosios grietinėlės
 • 2 pasiflorų arba mėgstamų uogų | Patiekimui

Gaminame:

 1. Sausainius sutrupiname rankomis iki trupinių ir sumaišome su lydytu sviestu. 
 2. Gerai prinokusį mangą sutriname maisto smulkintuvu iki tyrės. 
 3. Kreminį sūrį išplakame su cukrumi, vanile, laimo sultimis. Įmaišome mangų tyrę. 
 4. Kitame inde išplakame grietinėlę iki standžių putų. Plaktą grietinėlę šaukštu įmaišome į kreminio sūrio masę.
 5. Į stiklinės apačią beriame trupinių sluoksnį, tuomet dedame kreminio sūrio sluoksnį ir papuošiame pasiflora arba uogomis. 

Reklama sukurta bendradarbiaujant su MonAmi. 

4 komentarai “MANGŲ SŪRIO PYRAGAS STIKLINĖSE

 1. O kokius dar sausainius galima naudoti? Neradau pirkti šitų 😞 (gyvenu ne LT..)

  1. Iš esmės tinka bet kokie trapūs sausainiai, kad ir paprasčiausi Gaidelio, Selgos tipo. Aišku, skonis su šiais nepalyginamas, bet principas pavyks👌

Leave a Reply