Sveika alternatyva be glitimo

Dar vienas daržovinis sveikas picos pagrindas į kompaniją žiedinio kopūsto picai! Nors pats padas skoniu neprimena miltinio picos pado, tačiau yra ne mažiau skanus, tvirtas, o svarbiausia – maistingas. 

Kadangi picos padas gaminamas iš saldžiųjų bulvių, o saldaus picos pado mes nenorime, labai svarbu prieskonių pagalba išgauti ryškų skonį. Todėl naudojau ne džiovintas prieskonines žoleles, o džiovintas šaltyje. Jos yra aromatingesnės, labiau primena šviežias žoleles ir suteikia nuostabaus aromato.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad tokia pica yra labai soti. Nuotraukoje matomos picos sočiai užtenka dviems žmonėms.

1 picos padui (2 porcijoms) reikės:

Ant viršaus:

 • 2 v.š. pomidorų pastos 
 • 100 g. mocarelos
 • 100 g. keptos / rūkytos / virtos vištienos
 • 1/2 paprikos
 • 1 raudonojo svogūno
 • Saujos vyšninių pomidorų

Gaminame:

 1. Saldžiąsias bulves išverdame garuose. Galima ir paprastai išvirti vandenyje, tačiau tokiu atveju išvirtas bulves kiek įmanoma labiau nusausinkite.
 2. Išvirtas bulves sutriname ir sumaišome su visais pado ingredientais iki vientisos tolygios masės.
 3. Ant kepimo popieriumi išklotos skardos suformuojame picos padą. Jis bus gana lipnus, tad formuoti lengviausia silikonine mentele arba drėgnomis rankomis. Pasistengiame, kad padas būtų kuo plonesnis – maždaug 5-8 mm. aukščio.
 4. Kepame 200 laipsnių orkaitėje 30 minučių.
 5. Ant iškepusio pado tepame pomidorų pastos, idėliojame visus priedus. Juos, aišku, galite rinktis kokius tik norite ir sukurti savo mėgstamiausią picą. 
 6. Kepame dar 10 minučių.
 7. Patiekiant papildomai pabarstome šaltyje džiovinto baziliko ir raudonėlio. pica-be-glitimo-saldziuju-bulviu-picos-padas