GREITOS TORTILIJOS SU KALAKUTIENA

Taip, aš labai mėgstu gaminti. Bet kartais net man gaminti nesinori. Kartais tiesiog atsitinka gyvenimas – užklumpa netikėti svečiai, skęstam darbų jūroje, bėgam, lekiam, o galvoti apie maistą kaip ir nelabai yra kada. Tai tokiems atvejams labai padeda greitas maistas – ir tai tikrai nebūtinai turi būti junk‘as (picos, burgeriai & stuff). Atvirkščiai, tai gali būti sveikas ir subalansuotas greitas maistas. Mano naujas atradimas „Arvi kalakutai“ VOILÁ! linija, t.y. galvos skausmo nekelenčiam vartojimui paruošti aukštos kokybės kalakutienos gaminiai, kurie jau būna pamarinuoti ar dalinai paruošti, tereikia greit į orkaitę ir VOILÁ, kaip ir sako pats pavadinimas 🙂 Mano personal favourite virta plėšoma kalakutiena. Mėsa jau apvirta ir paprieskoniuota, tereikia dėti į orkaitę ir iškepusią suplėšyti. Beje, buvau maloniai nustebusi dėl skonio, kurio tikrai pakako, nereikėjo jokių papildomų prieskonių ar net padažų, mėsa buvo skani, minkšta ir visai ne sausa. Žodžiu, labai gerai, mano plojimai ir rekomendacijos nueiti į firminę „Arvi kalakutai“ parduotuvę, Maximą arba Rimi, įsigyti ir pabandyti.

Su plėšyta kalakutiena galima sugalvoti labai daug patiekalų – ji puikiai tinka į mėsainius, ant nachos kalno, ant picos, ant sumuštinio, į salotas, su makaronais ar bulvėmis – iš esmės bet kur, kur naudotumėte mėsą. O šį kartą gaminau meksikietiškas tortilijas.

4 porcijoms reikės:

 • 8 tortilijų
 • 1 pakuotės (apie 500g.) virtos plėšomos kalakuto krūtinėlės „Arvi kalakutai“
 • 1 raudono svogūno
 • 1 avokado
 • 1 laimo
 • 1 pomidoro
 • 4 v.š. graikiško jogurto
 • Čili dribsnių
 • Šviežios kalendros

Gaminame:

 1. Kalakutieną paruošiame pagal kepimo instrukciją ir suplėšome 2 šakučių pagalba.
 2. Visas daržovės supjaustome kubeliais, avokadą apšlakstome laimo sultimis.
 3. Tortilijas apskrudiname sausoje keptuvėje po 30 sekundžių iš abiejų pusių.
 4. Ant šiltos tortilijos dedame kalną plėšytos kalakutienos, beriame daržovių.
 5. Ant viršaus dedame po šaukštelį graikiško jogurto, pabarstome čili prieskoniais ir smulkinta kalendra.

8 komentarai “GREITOS TORTILIJOS SU KALAKUTIENA

 1. Kai kažkada žiūrėjau Voila marinuotą kalakutieną – tai labai daug visokių negerų (nesveikų žmogui) dalykų tame marinate. Gal galit parašyti sudėtį šios plėšomos kalakutienos?

 2. Ačiū, reikės parduotuvėje pasižiūrėti. O gal plėšytą kalakutieną galima pasigaminti patiems? Taip kaip vištieną (buvo kitame recepte) ar kaip jautieną?

  1. Su plėšyta kalakutiena truputį sudėtingiau – kad gautųsi minkšta reikėtų labai ilgai virti / kepti, todėl ir sakau, kad labai patogu kai didysis darbas jau padarytas ir mėsa jau virta 🙂 labai super kai norisi paįvairinti mitybą!

 3. Super linija visa Voila, mes visada darom kai sveciu laukiam! Siandien isbandysime sita receptuka. O kas nori isversti is koto svecius rekomenduoju Voila viskio arba alaus marinate, visada pasiteina!

Leave a Reply