AML KNYGA

Labas! Čia pirmoji mano receptų knyga. Į ją sudėjau savo žinių bagažą, geriausius receptus,  o kartu ir visą širdį. Knygą parašiau šiuolaikiškam žmogui – tam, kuris nori maitintis subalansuotai, nemėgsta rutinos virtuvėje, bet labai mėgsta atrasti naujus skonius, kurdamas juos iš kasdienių ir mums įprastų produktų. AML knyga atsako į klausimą, kaip lengvai ir be didelių pastangų maitintis sveikiau ir įvairiau, receptai būtent į tai ir orientuoti.

Kas yra vertinga receptų knyga? Manau, kad knygoje esančių receptų ir tų, kuriuos išbandysite, santykis. Aš pati turiu milijoną kulinarinių knygų, bet vartydama dauguma jų pagaminti noriu vos vieną kitą receptą. Pagrindinis mano tikslas rašant knygą buvo padaryti taip, kad jūs norėtumėte išbandyti kuo daugiau receptų, t.y. knyga jums būtų vertinga.  Man atrodo, kad daug svarbiau už klausimą “kaip pagaminti antienos konfit su karamelizuotais svogūnais ir vyne virta kriauše” yra klausimas “ką ir vėl šiandien gaminti vakarienei, kad būtų ne tik paprasta, skanu, sveika ir neatsibodę”.

AML knyga ir sveika mityba | Labai nemėgstu suformuotos visuotinės nuomonės, kuri kyla mūsų mintyse išgirdus žodžius „sveika mityba“ – meskime į šalį tą atgyvenusį stereotipą, kad tai nuobodu ir prėska. Jei esame sąmoningi, rūpinamės savo sveikata ir kasdiene savijauta – noras atsakingai rinktis, ką valgome, ateina savaime. Šioje knygoje paprastai paaiškinau, kokius produktus rinktis norint be didelių rūpesčių sveikiau maitintis.

AML knyga ir lengva įvairovė | Valgant įvairovė lygiai tokia pat svarbi kaip ir produktų maistinė vertė. Esu įsitikinusi, kad rutinai virtuvėje – ne vieta, todėl šios knygos receptuose naudojami ingredientai yra ne tik sveiki, bet ir įvairūs. Noriu jums parodyti, kad verta žengti mažą žingsnelį už savo komforto ribų ir pamėginti kitokių skonių, nes tai nesudėtinga. Pažadu, visi šioje knygoje esantys receptai dovanos naujų skonių ir netikėtų atradimų, o pagaminti juos bus lengva.

Receptai | Į knygą sudėjau geriausius savo receptus – patiekalai tikrai labai skanūs ir atitinkantys šiuos principus: sveika, lengva, įvairu. Visi knygoje pateikti receptai yra be glitimo, dauguma ir be karvės pieno ir kiaušinių.

Savaitės meniu planavimas | Tai labai patogu ir padeda sveikai maitintis. Knygoje ne tik rasite pagrindinius savaitės meniu planavimo principus, bet ir galėsite lengvai susidėlioti savaitės valgiaraštį, rinkdamiesi receptus pagal knygos skyrius.

Kur įsigyti | Internetu galima įsigyti knygų klube arba knygos.lt. Ir, žinoma, visuose knygynuose!ant-medines-lenteles-knyga